Summer Leagues: Sunday - Wednesday | Winter Leagues: Tuesday - Wednesday | Yearbook | Contact Info & Maps | Home
Tuesday League
TUESDAY ~ Schedule and Weekly Results
LEAGUE INFORMATION
STANDINGS & PLAYER STATS
SCHEDULE & WEEKLY RESULTS
RULES & REGULATIONS

2017-2018 FINALS & PICTURES

PRINT SCHEDULE
This page is designed to print on 8.5" x 11" sheets of paper if you are using Internet Explorer 7 or higher.

PDF SCHEDULE
Click for PDF schedule
TUESDAY SEPTEMBER 25, 2018
7:15 pm Blades 0 vs Bombers 4 7:45 pm Scottish Lions 1 vs Tiger Sharks 0
8:15 pm Maydames 0 vs Mayhem 5 8:45 pm Chimeras 3 vs Dame Gretzkys 1
9:15 pm Down to Puck 6 vs Thunder 2 9:45 pm The Rebels 1 vs Swansea 6
10:15 pm Ginja Ninjas 3 vs Hanson Sisters 0 10:45 pm Ice Devils 2 vs Lady Bugs 5
 
TUESDAY OCTOBER 2, 2018
7:15 pm Hanson Sisters 5 vs Ice Devils 0 7:45 pm Dame Gretzkys 4 vs Ginja Ninjas 0
8:15 pm Lady Bugs 7 vs Maydames 2 8:45 pm Bombers 2 vs Chimeras 0
9:15 pm Scottish Lions 2 vs Blades 0 9:45 pm Tiger Sharks 2 vs Mayhem 6
10:15 pm Swansea 0 vs Down to Puck 3 10:45 pm Thunder vs The Rebels 0
 
TUESDAY OCTOBER 9, 2018
7:15 pm Swansea 5 vs Thunder 0 7:45 pm The Rebels 5 vs Down to Puck 1
8:15 pm Ginja Ninjas 2 vs Ice Devils 3 8:45 pm Mayhem 0 vs Scottish Lions 1
9:15 pm Maydames 1 vs Tiger Sharks 3 9:45 pm Lady Bugs 3 vs Hanson Sisters 1
10:15 pm Dame Gretzkys 0 vs Bombers 2 10:45 pm Blades 1 vs Chimeras 3
 
TUESDAY OCTOBER 16, 2018
7:15 pm Chimeras 0 vs Mayhem 1 7:45 pm Ice Devils 0 vs Dame Gretzkys 5
8:15 pm Swansea 5 vs The Rebels 3 8:45 pm Thunder 4 vs Down to Puck 1
9:15 pm Hanson Sisters 0 vs Blades 4 9:45 pm Maydames 3 vs Ginja Ninjas 2
10:15 pm Tiger Sharks 1 vs Lady Bugs 0 10:45 pm Bombers 0 vs Scottish Lions 1
 
TUESDAY OCTOBER 23, 2018
7:15 pm Lady Bugs 4 vs Ginja Ninjas 5 7:45 pm Bombers 1 vs Maydames 0
8:15 pm Chimeras 2 vs Scottish Lions 0 8:45 pm Ice Devils 0 vs Tiger Sharks 5
9:15 pm The Rebels 6 vs Thunder 9:45 pm Down to Puck* 0 vs Swansea 1
10:15 pm Mayhem 0 vs Blades 0 10:45 pm Dame Gretzkys 2 vs Hanson Sisters 0
 
TUESDAY OCTOBER 30, 2018
7:15 pm Blades 5 vs Maydames 2 7:45 pm Tiger Sharks 3 vs Hanson Sisters 1
8:15 pm Dame Gretzkys 3 vs Lady Bugs 0 8:45 pm Mayhem 0 vs Bombers 0
9:15 pm Scottish Lions 6 vs Ginja Ninjas 1 9:45 pm Ice Devils 1 vs Chimeras 5
10:15 pm Down to Puck 1 vs The Rebels 2 10:45 pm Thunder* 0 vs Swansea 1
 
TUESDAY NOVEMBER 6, 2018
7:15 pm Down to Puck 7 vs Thunder 2 7:45 pm The Rebels 4 vs Swansea 3
8:15 pm Chimeras 1 vs Lady Bugs 1 8:45 pm Hanson Sisters 0 vs Bombers 3
9:15 pm Ice Devils 0 vs Mayhem 5 9:45 pm Blades 3 vs Dame Gretzkys 0
10:15 pm Maydames 1 vs Scottish Lions 4 10:45 pm Ginja Ninjas 1 vs Tiger Sharks 2
 
TUESDAY NOVEMBER 13, 2018
7:15 pm Tiger Sharks 0 vs Dame Gretzkys 5 7:45 pm Ginja Ninjas 0 vs Mayhem 2
8:15 pm Swansea 1 vs Down to Puck 2 8:45 pm Thunder 3 vs The Rebels 4
9:15 pm Lady Bugs 2 vs Bombers 3 9:45 pm Scottish Lions 4 vs Hanson Sisters 0
10:15 pm Blades 1 vs Ice Devils 1 10:45 pm Maydames 0 vs Chimeras 4
 
TUESDAY NOVEMBER 20, 2018
7:15 pm Maydames   vs Hanson Sisters   7:45 pm Scottish Lions   vs Dame Gretzkys  
8:15 pm Bombers   vs Ice Devils   8:45 pm Ginja Ninjas   vs Blades  
9:15 pm The Rebels   vs Down to Puck   9:45 pm Swansea   vs Thunder  
10:15 pm Chimeras   vs Tiger Sharks   10:45 pm Lady Bugs   vs Mayhem  
 
TUESDAY NOVEMBER 27, 2018
7:15 pm Scottish Lions   vs Ice Devils   7:45 pm Ginja Ninjas   vs Chimeras  
8:15 pm Mayhem   vs Hanson Sisters   8:45 pm Lady Bugs   vs Blades  
9:15 pm Dame Gretzkys   vs Maydames   9:45 pm Tiger Sharks   vs Bombers  
10:15 pm Thunder   vs Down to Puck   10:45 pm Swansea   vs The Rebels  
 
TUESDAY DECEMBER 4, 2018
7:15 pm Down to Puck   vs Swansea   7:45 pm The Rebels   vs Thunder  
8:15 pm Maydames   vs Ice Devils   8:45 pm Hanson Sisters   vs Chimeras  
9:15 pm Blades   vs Tiger Sharks   9:45 pm Dame Gretzkys   vs Mayhem  
10:15 pm Lady Bugs   vs Scottish Lions   10:45 pm Bombers   vs Ginja Ninjas  
 
TUESDAY DECEMBER 11, 2018
7:15 pm Hanson Sisters   vs Ginja Ninjas   7:45 pm Bombers   vs Blades  
8:15 pm Thunder   vs Swansea   8:45 pm Down to Puck   vs The Rebels  
9:15 pm Dame Gretzkys   vs Chimeras   9:45 pm Lady Bugs   vs Ice Devils  
10:15 pm Mayhem   vs Maydames   10:45 pm Tiger Sharks   vs Scottish Lions  
 
TUESDAY DECEMBER 18, 2018
7:15 pm Chimeras   vs Bombers   7:45 pm Mayhem   vs Tiger Sharks  
8:15 pm Blades   vs Scottish Lions   8:45 pm Maydames   vs Lady Bugs  
9:15 pm The Rebels   vs Swansea   9:45 pm Down to Puck   vs Thunder  
10:15 pm Ginja Ninjas   vs Dame Gretzkys   10:45 pm Ice Devils   vs Hanson Sisters  
 
NO GAMES DECEMBER 25, 2018 & JANUARY 1, 2019
 
TUESDAY JANUARY 8, 2019
7:15 pm Scottish Lions   vs Mayhem   7:45 pm Hanson Sisters   vs Lady Bugs  
8:15 pm Bombers   vs Dame Gretzkys   8:45 pm Tiger Sharks   vs Maydames  
9:15 pm Ice Devils   vs Ginja Ninjas   9:45 pm Chimeras   vs Blades  
10:15 pm Thunder   vs The Rebels   10:45 pm Swansea   vs Down to Puck  
 
TUESDAY JANUARY 15, 2019
7:15 pm The Rebels   vs Down to Puck   7:45 pm Swansea   vs Thunder  
8:15 pm Ginja Ninjas   vs Maydames   8:45 pm Dame Gretzkys   vs Ice Devils  
9:15 pm Blades   vs Hanson Sisters   9:45 pm Scottish Lions   vs Bombers  
10:15 pm Lady Bugs   vs Tiger Sharks   10:45 pm Mayhem   vs Chimeras  
 
TUESDAY JANUARY 22, 2019
7:15 pm Tiger Sharks   vs Ice Devils   7:45 pm Blades   vs Mayhem  
8:15 pm Thunder   vs Down to Puck   8:45 pm Swansea   vs The Rebels  
9:15 pm Maydames   vs Bombers   9:45 pm Hanson Sisters   vs Dame Gretzkys  
10:15 pm Scottish Lions   vs Chimeras   10:45 pm Ginja Ninjas   vs Lady Bugs  
 
TUESDAY JANUARY 29, 2019
7:15 pm Lady Bugs   vs Dame Gretzkys   7:45 pm Chimeras   vs Ice Devils  
8:15 pm Hanson Sisters   vs Tiger Sharks   8:45 pm Ginja Ninjas   vs Scottish Lions  
9:15 pm Down to Puck   vs Swansea   9:45 pm The Rebels   vs Thunder  
10:15 pm Bombers   vs Mayhem   10:45 pm Maydames   vs Blades  
 
TUESDAY FEBRUARY 5, 2019
7:15 pm Bombers   vs Hanson Sisters   7:45 pm Scottish Lions   vs Maydames  
8:15 pm Dame Gretzkys   vs Blades   8:45 pm Mayhem   vs Ice Devils  
9:15 pm Lady Bugs   vs Chimeras   9:45 pm Tiger Sharks   vs Ginja Ninjas  
10:15 pm Thunder   vs Swansea   10:45 pm Down to Puck   vs The Rebels  
 
TUESDAY FEBRUARY 12, 2019
7:15 pm The Rebels   vs Swansea   7:45 pm Down to Puck   vs Thunder  
8:15 pm Bombers   vs Lady Bugs   8:45 pm Hanson Sisters   vs Scottish Lions  
9:15 pm Mayhem   vs Ginja Ninjas   9:45 pm Chimeras   vs Maydames  
10:15 pm Ice Devils   vs Blades   10:45 pm Dame Gretzkys   vs Tiger Sharks  
 
TUESDAY FEBRUARY 19, 2019
7:15 pm Blades   vs Ginja Ninjas   7:45 pm Tiger Sharks   vs Chimeras  
8:15 pm Thunder   vs The Rebels   8:45 pm Swansea   vs Down to Puck  
9:15 pm Ice Devils   vs Bombers   9:45 pm Mayhem   vs Lady Bugs  
10:15 pm Dame Gretzkys   vs Scottish Lions   10:45 pm Hanson Sisters   vs Maydames  
 
TUESDAY FEBRUARY 26, 2019
7:15 pm Maydames   vs Dame Gretzkys   7:45 pm Blades   vs Lady Bugs  
8:15 pm Hanson Sisters   vs Mayhem   8:45 pm Chimeras   vs Ginja Ninjas  
9:15 pm Swansea   vs Thunder   9:45 pm The Rebels   vs Down to Puck  
10:15 pm Bombers   vs Tiger Sharks   10:45 pm Ice Devils   vs Scottish Lions  
 
TUESDAY MARCH 5, 2019
7:15 pm Scottish Lions   vs Lady Bugs   7:45 pm Ice Devils   vs Maydames  
8:15 pm Tiger Sharks   vs Blades   8:45 pm Mayhem   vs Dame Gretzkys  
9:15 pm Chimeras   vs Hanson Sisters   9:45 pm Ginja Ninjas   vs Bombers  
10:15 pm Swansea   vs The Rebels   10:45 pm Thunder   vs Down to Puck  
 
TUESDAY MARCH 12, 2019
7:15 pm The Rebels   vs Thunder   7:45 pm Down to Puck   vs Swansea  
8:15 pm Chimeras   vs Dame Gretzkys   8:45 pm Ice Devils   vs Lady Bugs  
9:15 pm Maydames   vs Mayhem   9:45 pm Scottish Lions   vs Tiger Sharks  
10:15 pm Ginja Ninjas   vs Hanson Sisters   10:45 pm Blades   vs Bombers  
 
TUESDAY MARCH 19, 2019
SEMI-FINALS
7:15 pm 1st A Division   vs 4th A Division   7:45 pm 2nd A Division   vs 3rd A Division  
8:15 pm 2nd B Division   vs 3rd B Division   8:45 pm 1st B Division   vs 4th B Division  
9:15 pm 5th B Division   vs 8th B Division   9:45 pm 6th B Division   vs 7th B Division  
10:15 pm 10th B Division   vs 11th B Division   10:45 pm 9th B Division   vs 12th B Division  
 
TUESDAY MARCH 26, 2019
FINALS
6:45 pm D Division Final        
7:45 pm C Division Final        
9:00 pm B Division Final        
10:00 pm A Division Final        

* - Defaulted